O nas

Centrum DPD Sp. z o. o. jest spółką świadczącą usługi z zakresu kompleksowego przystosowania przedsiębiorstwa do nowych wymogów Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej.

W skład naszego zespołu wchodzą: prawnicy specjalizujący się w obszarze Prawa Farmaceutycznego oraz Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (posiadający certyfikat MBA), Certyfikowani Audytorzy Systemów Zarządzania Jakością (ISO 9001, 14001 oraz 13485), osoby wykwalifikowane, wieloletni kierownicy działów zapewnienia jakości, kierownicy kontroli jakości oraz osoby z wieloletnim doświadczeniem w zakresie kontroli oraz inspekcji hurtowni farmaceutycznych i składów konsygnacyjnych.

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w ramach współpracy ze spółkami z branży farmaceutycznej i medycznej, w tym z zakresu prowadzenia hurtowni farmaceutycznych i składów konsygnacyjnych, rejestracji, refundacji oraz certyfikacji produktów leczniczych i wyrobów medycznych.

Dzięki ugruntowanemu doświadczeniu, wiedzy oraz zaangażowaniu zapewniamy rzetelną oraz konkretną pomoc dla przedsiębiorców działających w obszarze obrotu hurtowego produktami leczniczymi. Nasze projekty realizujemy w sposób otwarty na potrzeby Klientów, często nieszablonowo, a do każdego powierzonego nam projektu podchodzimy indywidualnie.

Sprawdź referencje

Naszymi partnerami i klientami są firmy z branży farmaceutycznej. Sprawdź dla kogo pracujemy!

Referencje