O nas

Centrum DPD Sp. z o. o. jest spółką świadczącą usługi z zakresu kompleksowego przystosowania przedsiębiorstwa do nowych wymogów Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej.

W skład naszego zespołu wchodzą: prawnicy specjalizujący się w obszarze Prawa Farmaceutycznego oraz Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (posiadający certyfikat MBA), Certyfikowani Audytorzy Systemów Zarządzania Jakością (ISO 9001, 14001 oraz 13485), osoby wykwalifikowane, wieloletni kierownicy działów zapewnienia jakości, kierownicy kontroli jakości oraz osoby z wieloletnim doświadczeniem w zakresie kontroli oraz inspekcji hurtowni farmaceutycznych i składów konsygnacyjnych.

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w ramach współpracy ze spółkami z branży farmaceutycznej i medycznej, w tym z zakresu prowadzenia hurtowni farmaceutycznych i składów konsygnacyjnych, rejestracji, refundacji oraz certyfikacji produktów leczniczych i wyrobów medycznych.

Dzięki ugruntowanemu doświadczeniu, wiedzy oraz zaangażowaniu zapewniamy rzetelną oraz konkretną pomoc dla przedsiębiorców działających w obszarze obrotu hurtowego produktami leczniczymi. Nasze projekty realizujemy w sposób otwarty na potrzeby Klientów, często nieszablonowo, a do każdego powierzonego nam projektu podchodzimy indywidualnie.

Jan Pietraszek

CEO / Prawnik | QMS Manager

Jan od kilkunastu lat doradza branży farmaceutycznej, przede wszystkim hurtownikom. Z sukcesami zajmuje się kierowaniem projektami w zakresie uruchomiania nowych hurtowni farmaceutycznych w różnych modelach biznesowych. Na jego koncie można zapisać ponad 25 nowych zezwoleń…

Czytaj więcej

Agnieszka Skipioł-Płaneta

GDP Validation Manager

Agnieszka od kilkunastu lat związana jest z branżą farmaceutyczną i posiada bogate doświadczenie w zakresie doradztwa dla klientów zajmujących się dystrybucją, wytwarzaniem oraz badaniami klinicznymi produktów leczniczych.

Czytaj więcej

Mateusz Drewnowski

Specjalista IT/Ekspert ds. walidacji

Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk na Wydziale Informatycznych Technik Zarządzania, jak również absolwent Wydziału Informatyki tejże placówki. Magister zarządzania i inżynier informatyki.

Czytaj więcej

Sprawdź referencje

Naszymi partnerami i klientami są firmy z branży farmaceutycznej. Sprawdź dla kogo pracujemy!

Referencje